SKÄNK/ARBETSBORD, furu, allmoge 18/1900-tal.

130404. SKÄNK/ARBETSBORD, furu, allmoge 18/1900-tal.

Höjd 78 cm. Längd 148 cm, bredd 79 cm.Från Gantbutiken Linköping.

Skador/sprickor/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador/sprickor/slitage.

Antal besök: 1 148