OKÄND KONSTNÄR. "Till sjöss", etsning, signerad.

13036. OKÄND KONSTNÄR. "Till sjöss", etsning, signerad.

Bildmotivets mått 39,5 x 49 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Antal besök: 1 135