TOALETTBORD, 1900-talets senare del.

130320. TOALETTBORD, 1900-talets senare del.

Vitlackerat. Ovandel med vippbar spegel och två utdragbara lådor. Nederdel med fyra utdragbara lådor. Mässingsbeslag.
Längd 84, bredd 39, höjd 152 cm.
Höjd inkl spegel.

Repor. Avslag. Behov av rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl spegel.

Antal besök: 760