BEVERLOO CORNEILLE. Litografi.

1303158. BEVERLOO CORNEILLE. Litografi.

Komposition med kvinna, EA, signerad och daterad -98, 58x43 cm.

Oramad, bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad, bra skick.

Antal besök: 471