SÄNGBORD, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal.

13022. SÄNGBORD, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Grönmålade. Bronsfärgad löstagbar glasskiva. Längd 45, bredd 35, höjd 62 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 940