BOKHYLLA, teak och svartlackerad trä, 1960/70-tal.

1302225. BOKHYLLA, teak och svartlackerad trä, 1960/70-tal.

Längd 85 cm, djup 41 cm, höjd 180 cm.

Ytmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytmärken och repor.

Antal besök: 2 816