Auktionshuset Kolonn
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SOFFA med fransar, 1900-tal.
13021. SOFFA med fransar, 1900-tal.
Grön. Längd 190 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Grön. Längd 190 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
4 170