SOFFA med fransar, 1900-tal.

SOFFA med fransar, 1900-tal.
13021. SOFFA med fransar, 1900-tal.

Grön. Längd 190 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön. Längd 190 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 822