KASTRULL, nysilver, Jugend, 1900-talets första hälft.

130208. KASTRULL, nysilver, Jugend, 1900-talets första hälft.

Höjd 12,5 cm. Längd med handtag 29 cm.

Bruksslitage, grundmetallen lyster igenom på vissa ställen. Saknar troligen en insats.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 909