SVEN FRITHIOF. Akvarell, signerad, -94.

130197. SVEN FRITHIOF. Akvarell, signerad, -94.

"Vinteraspar". Mått 25 x 30 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 3 203