KISTA, märkt, E.O.S.I.Å, 17/1800-tal.

130190. KISTA, märkt, E.O.S.I.Å, 17/1800-tal.

Senare bemålning, smidda järnbeslag och dekoration. Bredd 54, djup 34, höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 922