STOL, plast, "Trivas", Thomas Eriksson, PS Collection, IKEA, formgiven 1995.

1301792. STOL, plast, "Trivas", Thomas Eriksson, PS Collection, IKEA, formgiven 1995.

Vid fot längd 118, bredd 68 cm. Höjd 75 cm.

Slitage, fläckar, repor, mindre skador. Lösa dynor med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 181