SKYLT, plåt, "Herr Gårman", 1900-tal.

1301680. SKYLT, plåt, "Herr Gårman", 1900-tal.

Ca 40 x 40 cm.

Slitage, repor, färgbortfall, mindre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 40 x 40 cm.

Antal besök: 3 822