LYKTA, 1900-talets första kvartal.

130158. LYKTA, 1900-talets första kvartal.

Brons med fasettslipat glas.

Hårt slitage. Trasiga glas. Skevt krön.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brons med fasettslipat glas.

Antal besök: 1 161