OLLE KÅKS. Komposition. Färglitografi. Signerad Kåks. 63/74.

130150. OLLE KÅKS. Komposition. Färglitografi. Signerad Kåks. 63/74.

60x50 cm.

Något gulnad.

Olle Kåks (1941–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

60x50 cm.

Något gulnad.

Olle Kåks (1941–2003)

Antal besök: 610