BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

13014. BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 80, bredd 45, höjd 74 cm.

Slitage. Nyckel saknas. Naggad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 795