OSCAR BERGMAN. Skymningslandskap. Färglitografi. Signerad. 130/260.

130143. OSCAR BERGMAN. Skymningslandskap. Färglitografi. Signerad. 130/260.

38x54 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x54 cm.

Gulnad.

Antal besök: 2 412