ASTRID GATE. flakong, glas, Unique 2001 - Johansfors, signerad Astrid Gate.

130063. ASTRID GATE. flakong, glas, Unique 2001 - Johansfors, signerad Astrid Gate.

Gult glas med utanpåliggande blå dekor. Höjd 16 cm.

Bruksskick.

Astrid Gate (Född 1956)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Astrid Gate (Född 1956)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 903