BROSCH, förgyllt silver, Stockholm, 1875.

1300477. BROSCH, förgyllt silver, Stockholm, 1875.

Brosch med dekor av graverad växtdekor
Diameter 4 cm.

Ytslitage samt förgyllningsbortfall, repor samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 4 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 624