TOMASZ HOLUJ, signerad, olja på duk.

130043. TOMASZ HOLUJ, signerad, olja på duk.

Målningens storlek 115 x 143 cm
Förgylld ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld ram.

Antal besök: 2 934