Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Övrig belysning
VÄGGLAMPETTER, 6 par samt 2 st udda, Bl a i mässing och trä m m. 1900-tal.
12988. VÄGGLAMPETTER, 6 par samt 2 st udda, Bl a i mässing och trä m m. 1900-tal.
Höjd ca 21 - 34 cm.
Skador, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 21 - 34 cm.
Skador, slitage.
Auktionshuset Kolonn
770