Snidad träfigur, 1900-tal.

Snidad träfigur, 1900-tal.
1298893. Snidad träfigur, 1900-tal.

Man med snusdosa. Oidentifierad signatur. Höjd 14,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 411