ELGITARR, 1900-talets senare del.

1298719. ELGITARR, 1900-talets senare del.

Bär klistermärken märkta Cort. i case. Längd 102 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 667