RAMADE TRYCK, svenska uniformer, 10 st.

1298418. RAMADE TRYCK, svenska uniformer, 10 st.

Avbildade uniformer från 16-1800-talen, trycken från 1900-talet. Rammått 23,5x36,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 2 238