SOFFBORD,design Karl Erik Ekselius för JOC, 1960-tal.

12983. SOFFBORD,design Karl Erik Ekselius för JOC, 1960-tal.

Längd 110, bredd 75, höjd 55 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 4 205