HÄNGE OCH RING, guld och förgyllt silver samt caméer.

1298341. HÄNGE OCH RING, guld och förgyllt silver samt caméer.

Hänge vikt 5,1 gr. 18K
Ring vikt 4,2, silver 833.

Fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänge vikt 5,1 gr. 18K
Ring vikt 4,2, silver 833.

Fint bruksskick.

Antal besök: 217