KONSTGLAS, 3 st, bla Kosta Boda.

129825. KONSTGLAS, 3 st, bla Kosta Boda.

Vas signerad Vicke Lindstrand höjd 14 cm.
Skål signerad Bertil Vallien Höjd 11 cm.
Vas signerad Orrefors höjd 12,5 cm.

Obetydliga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydliga repor.

Antal besök: 796