PARTI GLASFÖREMÅL, 18-1900-tal, ca 16 delar.

129822. PARTI GLASFÖREMÅL, 18-1900-tal, ca 16 delar.

Högsta höjd 31 cm.

Bruksslitage, något nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 31 cm.

Bruksslitage, något nagg.

Antal besök: 584