KOLONN, med kapitäl, trä, 1920-tal.

12981. KOLONN, med kapitäl, trä, 1920-tal.

Höjd 264 cm.
Proveniens: Sunbybergs prästgård.

Senare fotavslut. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 264 cm.

Antal besök: 1 008