Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
STAFFAN LILJEFORS. Älg. Olja på pannå, signerad och daterad -75.
129800. STAFFAN LILJEFORS. Älg. Olja på pannå, signerad och daterad -75.
40x32 cm.
Repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
40x32 cm.
Repor.
3 269