HYLLSYSTEM, teak, möjligen Paul Cadovius.

129797. HYLLSYSTEM, teak, möjligen Paul Cadovius.

Bredd 193, Höjd 200.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 193, Höjd 200.

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 1 150