SOFFA, Nyrokoko, sent 1800-tal.

1297750. SOFFA, Nyrokoko, sent 1800-tal.

Nyrokoko soffa, valnötsträ med grönt tyg, 110 x 170 cm.

Ålders- samt Bruksslitage, lösa dekorband, skadat krön samt skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 578