KARL GUSTAV HOLMBERG. "Storm över Bohusklippor". Olja på duk, signerad och daterad 1973.

129753. KARL GUSTAV HOLMBERG. "Storm över Bohusklippor". Olja på duk, signerad och daterad 1973.

86x64 cm.

Obetydliga repor.

Karl Gustav Holmberg (1916–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

86x64 cm.

Obetydliga repor.

Antal besök: 1 270