HÖGTALARE, två par, Jamo, Yamaha.

1296975. HÖGTALARE, två par, Jamo, Yamaha.

Ett par, Jamo, Alto 130, höjd 90 cm.
Ett par, Yamaha, model no NS-200, höjd 84,5 cm.

Bruksslitage, märken, repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 480