TVÄTTGRYTA, koppar, 18 / 1900-tal.

1296765. TVÄTTGRYTA, koppar, 18 / 1900-tal.

Koppar med handtag i järn. Dia med kant 70 cm, höjd 33 cm.

Slitage och fläckar, bucklor och skada vid avtappningshål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 033