SERVIS, japansk, 1900-tal.

SERVIS, japansk, 1900-tal.
1296550. SERVIS, japansk, 1900-tal.

Kaffekoppar med fat 12 st, assietter 12 st, kannor 3 st. vas och blåvit kaffekopp med fat medföljer.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 3 868