LILLAN BERG-HAGENFELDT. Färglitografier, 2-stycken.

1296547. LILLAN BERG-HAGENFELDT. Färglitografier, 2-stycken.

Laholmsmotiv. Signerade samt numrerade 66/290 ex samt 143/290 ex. 18x23 cm styck.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 2 150