LILO PETERS. akvarell, signerad.

1295900. LILO PETERS. akvarell, signerad.

Stockholm. Ca 45 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram. Något buktat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stockholm. Ca 45 x 59 cm.

Antal besök: 2 316