LINEOL 2 KANONER hästanspända med dragvagn och draghästar.

129587. LINEOL 2 KANONER hästanspända med dragvagn och draghästar.

7,5 cm serie. Ett hästpar ELASTOLIN. Kanonerna avsedda för knallpulver.

Slitage och smärre skador, Mekanism fungerar. Delvis färgförbättring. En dragögla trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 042