Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GÖTE NILSSON. Motiv från Västkusten med fiskebåt. Olja på duk. Signerad Göte.
129580. GÖTE NILSSON. Motiv från Västkusten med fiskebåt. Olja på duk. Signerad Göte.
45x65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x65 cm.
Garpenhus Auktioner
9 447