TE- OCH KAFFESERVIS, 55 delar, porslin, "Gröna Anna".

1295633. TE- OCH KAFFESERVIS, 55 delar, porslin, "Gröna Anna".

innehållande:
7 tekoppar med fat
19 kaffekoppar med fat
21 mindre assietter
6 äggkoppar
gräddsnipa
sockerskål.

enstaka delar med skador, mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

innehållande:
7 tekoppar med fat
19 kaffekoppar med fat
21 mindre assietter
6 äggkoppar
gräddsnipa
sockerskål.

Antal besök: 831