BORDSPENDYL, förgylld, Frankrike, 1800-tal.

129538. BORDSPENDYL, förgylld, Frankrike, 1800-tal.

Otydligt märkt.
Bredd 31, höjd 41 cm.

Nyckel, pendel finns, saknar fäste till pendel.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydligt märkt.
Bredd 31, höjd 41 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 098