ARBETSLAMPA, B-52, Hans-Agne Jacobsson.

129529. ARBETSLAMPA, B-52, Hans-Agne Jacobsson.

Vit/mässing/teak. Höjd 60 cm.

Bruksslitage/smårepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit/mässing/teak. Höjd 60 cm.

Bruksslitage/smårepor.

Antal besök: 1 438