STAN WYS. Skulptur, brons.

STAN WYS. Skulptur, brons.
1294895. STAN WYS. Skulptur, brons.

Kvinnokomposition. Signerad samt numrerad 48/50 ex. Daterad 2006. Höjd inklusive sockel 31 cm.

Stan Wys (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stan Wys (Född 1949)

Antal besök: 987