KRUCIFIX, trä/metall, 1800-tal.

1294600. KRUCIFIX, trä/metall, 1800-tal.

Höjd 45 cm. Bredd 19 cm.

Slitage. Sockel med spricka. 1 spik till ena armen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm. Bredd 19 cm.

Antal besök: 238