ORIENTMATTOR 2 st 1900-talets mitt.

129432. ORIENTMATTOR 2 st 1900-talets mitt.

En Bokhara i matta färger, 118X162, en med medaljong i mörblått på röd botten.

Den förstnämda med hårt slitage,den andra med jämt slitage.Båda med påsydda kantband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 927