VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
1293703. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Höjd 155 cm, längd 65 cm, bredd 30 cm.
Glasade sidor.

Bruksslitage. Fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasade sidor.

Bruksslitage. Fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 391