OSTKUPA, glas, 1900-tal.

OSTKUPA, glas, 1900-tal.
1293660. OSTKUPA, glas, 1900-tal.

Kupa samt fat. Slipad dekor. Fatets diameter ca 25. Höjd ca 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 275