Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
SNIDADE TRÄGUMMA, Bengt Råsten. signerad.
1293659. SNIDADE TRÄGUMMA, Bengt Råsten. signerad.
Höjd 18 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 18 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
758