Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
STAFFAN BRATTSTRÖM. AKVARELL på papper, signerad, 1983.
1293619. STAFFAN BRATTSTRÖM. AKVARELL på papper, signerad, 1983.
20 x 29 cm.
ram utan glas.
Gör en kostnadsfri värdering!
20 x 29 cm.
ram utan glas.
Kalmar Auktionsverk
491